Up next


Urimi i Tv Klan per Vitin e Ri

0 Views
Administracija
0
Published on 13 Sep 2020 / In Film & Animation

Këtë prag festash rikthehet tradita e klipeve të urimit me personazhe fëmijët.<br /><br />Media Klan tashme e ka kthyer në traditë prodhimin e videoklipit për urimin e festave për të gjithë shqiptarët.<br /><br />Këtë vit tema e klipit është familja dhe dashuria për të e kryesisht për gjyshërit.<br /><br />Nipërit e mbesat e klipit tonë bëjnë ç?është e mundur që familja të bashkohet në ditët e festave.<br /><br />I tille është edhe urimi ynë për të gjithë shqiptarët kudo ndodhet, sa më shumë dashuri e ngrohtësi në çdo familje shqiptare.<br /><br />Ky videoklip erdhi nën realizimin e regjisores Edlira Baholli dhe producentes artistike Monika Lubonja.<br /><br />Tv Klan

Show more
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next